strojeprodej.cz

Pokud už máte nabídku na podobný stroj a má minimálně podobné parametry, předložte nám jí a my Vám uděláme lepší .. Chci nabídku

Vertikální štípačka na dřevo SN42

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”14″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”240″ thumbnail_height=”160″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”20″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”0″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”1″ slideshow_link_text=”[Ukázat prezentaci]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

Vertikální štípačka na dřevo SN42

Štípačka dřeva je poháněna silným 10 koňovým motorem značky Briggs & Stratton (XR1450, 306cc). Je to velmi těžký a robustní model. Váha štípače je 309 kg! Obrovská štípací síla 20 tun je generována pomocí zabudovaného hydraulického čerpadla. Součástí stroje je velmi praktický je kultivovaný zvedák dřeva, se kterým se dají postavit velmi těžké kmeny. Pokud není potřebný zvedák, může být snadno zajištěn v horní poloze a slouží jako druhá ochranná konzola. Prostřednictvím jednoduchého pružinového mechanismu může být zařízení ovládané ve dvou různých režimech

Po uvolnění ovládací páky se klín automaticky vrátí do přednastavené polohy (může se měnit průběžně pomocí páky). Zde je možná velmi rychlá a efektivní práce, protože nemusíte znovu ručně zvednout klín. Pružina musí být pro tento provozní režim odpojena.

Po uvolnění ovládací páky se klín zastaví v libovolné poloze a vrátí se pouze stisknutím ovládacích pák. Na tuto funkci musí být připevněna pružina.

Štípačka stojí na 2 velkých kolech a má dlouhou rukojeť / oji s kterou se dá pohybovat ručně. Píst může být snížen do výšky 2,06 metru bez velkého úsilí. Štípačka pracuje se dvěma rychlostmi:

1, rychlejší výsuv menší tlak (měkké dřevo)

2, pomalejší výsuv větší tlak (tvrdé dřevo)

Sotva najdete kulatinu, kterou tato štípačka nepřeštípne.

V ceně je kříž, který se jednoduše nasune přes klín. Proto se změna mezi klínem a křížem uskuteční během několika sekund! K dokoupení je k dispozici krátký stůl, který najdete v našem obchodě.

Technické specifikace:

Štěpná síla: max. 20 tun

Zdvihák dřeva: v ceně

Hraniční zdvih pístu: nastavitelný

Pohon: 10 koňský benzínový motor, Briggs & Stratton (XR1450, 306cc)

Hmotnost: přibližně 310 kg Max. světlá

výška mezery: 110 cm

Rychlost výsuvu pístu etapa I: cca 10 sekund.

Rychlost výsuvu pístu etapa II: cca 27 sek.

Rychlost návratu: přibližně 14 sekund.

Rozdělovací kříž: 22×33 cm (d x š) (součástí balení)

Rozdělovací klín, délka: 23 cm

Rozměry: 90x154x252 cm (d x š x v)

Rozměry v přepravní poloze (zatažen píst): 90 x 82 x 206 cm (d x š x v)

Množství hydraulického oleje: přibližně 24 l (OHHM46)

Nabízíme štípače v různých verzích – štípače na štípání dřeva na traktor (traktorovou hydrauliku), štípačky s benzínovým motorem, štípačky dřeva s vlastním podvozkem, štípačky s elektrickým pohonem a štípače dřeva s kombinovanými pohony, např. pohon traktoru a elektromotor. Štípací síla je různá 9 až 28t. Benzinové štípače na štípání dřeva mají tu výhodu, že mohou pracovat zcela nezávisle na traktoru nebo napájení. Elektrické štípačky jsou mnohem tišší než benzinové. Na přání Vám sestavíme štípačku podle Vašich představ. Hodně z našich štípaček dřeva je poháněných benzínovým motorem Kohler, Briggs & Stratton, Honda a Loncin. Naše štípačky využívají zákazníci na štípání v soukromé ale iv profesionální oblasti.

[siteorigin_widget class=”SiteOrigin_Widget_Button_Widget”][/siteorigin_widget]
[siteorigin_widget class=”SiteOrigin_Widget_Button_Widget”][/siteorigin_widget]

PROČ SI VYBRAT STROJE OD DCSK S.R.O.

  • PORADENSTVÍ

  • ODPOČET DPH

  • MOŽNOST VYZKOUŠENÍ VYBRANÝCH STROJŮ

  • INDIVIDUÁLNÍ PŘÍSTUP
  • DOPRAVA

  • FINANCOVÁNÍ

  • ZÁRUKA

  • DOSTUPNOST NÁHRADNÍCH DÍLŮ
[siteorigin_widget class=”SiteOrigin_Widget_Button_Widget”][/siteorigin_widget]
[siteorigin_widget class=”SiteOrigin_Widget_Button_Widget”][/siteorigin_widget]
[siteorigin_widget class=”SiteOrigin_Widget_Button_Widget”][/siteorigin_widget]

DALŠÍ PODOBNÉ STROJE